Anna-Kaisa Lepistö
Koulutettu hieroja
Olen toistaiseksi sairauslomalla jalkaan kohdistuneen tapaturman vuoksi.
Hei.
Olen Lepistön Anna-Kaisa, 50-vuotias perheenäiti Oulunsalosta. Valmistuin kesäkuun 2025 lopussa koulutetuksi hierojaksi.
Olen työskennellyt pitkään päivittäistavarakaupan alalla ja työskentelen siellä edelleen. Tällä hetkellä saan tehdä kahta hyvin erilaista fyysistä asiakaspalvelutyötä arjessani, ja se on ihanaa.
Hieronnassa on hyvä mahdollisuus pysähtyä ihmisen hyvinvoinnin äärelle. Arvostan sitä, että ihmiset osaavat ottaa hetken itseään varten. Haluan kohdata ihmisen kuunnellen ja hänen kokonaisvaltaista hyvinvointiaan tukien. Hierontaotteiltani pyrin olemaan vahva, mutta lempeä – käsilläni kehoa kuunteleva.
Nautin perheen ja ystävien seurassa olemisesta, luonnossa ajan viettämisestä, liikkumisesta uiden, lenkkeillen, pyöräillen ja hiihtäen, musiikista laulaen, soittaen ja kuunnellen, kutomisesta sekä lukemisesta ja äänikirjojen kuuntelusta.
Mottoni on: ”Hyväntahtoisuutta sopii maailmaan paljon lisää.”
Tuuhan käymään hieronnassa. <3
Varaa tästä aika Anna-Kaisalle>
Palvelut
- Hieronta
Löydä sopiva etäaika asettamalla hakukriteerit Löydä sopiva läsnäaika asettamalla hakukriteerit
Löydä sopiva aika asettamalla hakukriteerit
Aloita valitsemalla
Valintasi jälkeen voit tarkentaa hakua muilla hakukriteereillä.
Aloita valitsemalla
Valintasi jälkeen voit tarkentaa hakua muilla hakukriteereillä.
Valitse vielä vähintään
Valitse aluksi
Huom, mikäli haluat rajata esitettävät vapaat ajat tiettyyn tekijään niin aseta myös Tekijä.

Asiakkaidemme kokemuksia
Meitä Oulunseudun Fysioterapian henkilökuntaa ilahduttavat asiakkaat, jotka ovat saaneet apua vaivoihinsa. Tutustu tyytyväisten asiakkaidemme tarinoihin.

Älä jää kipujesi kanssa yksin, varaa aika!
Hoitoajat ovat varattavissa 24/7 sähköisen ajanvarauksemme kautta tai puhelimitse klo 8:00 – 15:30 numerosta 08 521 1991.
